Vybavení sportoviště, úschovné boxy - mincové zámky

Doporučte známému Poptejte nás Stáhněte si PDF

V roce 2009 jsme ve spolupráci se stavební společností dodali úschovné boxy a lavičky pro návštěvníky sportovního centra v Brně. Úschovné boxy jsou uzamykány pomocí mincových zámků. Úschovné boxy jsou ideálním řešením pro bezpečné uložení cenných věcí vašich, nebo vašich zákazníků. Mincové zámky poskytují jednoduchý a efektivní způsob zajištění bezpečnosti osobních předmětů nebo obsahu boxů. Mincové zámky jsou intuitivní, a přitom rozšířenou a všeobecně dobře přijímanou formou zajištění výhradního přístupu k obsahu schránky nebo skříně. Vnitřní prostor těchto boxů je dostatečně velký pro uložení osobních věcí. Jsou vyrobeny z odolného materiálu, který odolá náročnému používání. Naše úschovné boxy s mincovými zámky prošly důkladnými testy, abychom zajistili jejich bezproblémový provoz. 

V naší nabídce úschovných boxů naleznete různé velikosti a konfigurace, abychom vyhověli všem potřebám našich zákazníků. Naše úschovné boxy jsou vhodné pro širokou škálu použití, včetně škol, fitness center, bazénů bowling center nebo i golfových hřišť, kluboven a dalších veřejných míst. Ale i tak specifických požadavků, jako jsou nabíjecí boxy (vozíky) pro notebooky, nebo nabíjecí stanice pro nabíjení mobilních zařízení.

Naši odborníci vám rádi poradí při výběru vhodných úschovných boxů podle vašich potřeb, ať už s klasickým, nebo i mincovým zámkem, které zcela jistě splní vaše očekávání a zajistí ochranu osobních věcí. S jejich pomocí můžete zvýšit bezpečnost provozu vaší služby a vašich klientů.

Důvěřujte nám, když jde o ochranu vašich věcí na veřejných místech.

Rok vzniku: 2/2009
Místo realizace: Jihomoravský kraj
Kategorie: Vybavení šaten / Šatní boxy
Cena bez DPH: do 500 000 Kč
Předchozí 1 ..... 14 15 16 17 18 19

Nezávazná poptávka

Pokud si přejete získat více informací o zakázce Vybavení sportoviště, úschovné boxy - mincové zámky, vyplňte prosím formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
* 9 + 9 = (ochrana proti spamu)

Doporučit známému

Pokud si přejete odeslat odkaz na zakázku Vybavení sportoviště, úschovné boxy - mincové zámky, vyplňte prosím formulář.

*
*
*
* 9 + 9 = (ochrana proti spamu)

Nahoru