Profil společnosti

TechnoBank je významným dodavatelem kovového průmyslového nábytku působícím na trhu v České republice od roku 1999.

Díky obchodnímu podílu ve výrobní společnosti ALFA 3 se kromě prodeje orientujeme také na vývoj a výrobu, kde kromě bohatých zkušeností zohledňujeme také požadavky a přání našich zákazníků.

V nabídce našeho sortimentu jsou nejvíce zastoupeny výrobky z kategorie vybavení dílny a šatní skříňky:

  • Profil společnosti TechnoBank
  • Kovový nábytek - výroba a prodej
  • Vybavení dílen a šaten TechnoBank
  • do výrobních závodů dodáváme především dílenské stoly, ponky, vozíky, kontejnery, zásuvkové či policové dílenské skříně
  • vybavení šaten reprezentují hlavně kovové šatní skříňky a boxy pro zaměstnance, školní šatní skříně nebo lavice, věšáky a skříňky pro sportoviště a fitness centra

Zboží Vám dokáže nabídnout a prodat každý. My přemýšlíme o tom, co dalšího bychom pro Vás mohli udělat.

Zakládáme si na vstřícnosti, ochotě a odborných znalostech našich zaměstnanců - technických konzultantů a obchodníků. Naším cílem je ve spolupráci se zákazníkem vytvořit optimální návrh řešení, který uspokojí jeho potřeby. S výsledky našeho snažení se můžete seznámit v sekci Reference, kde představujeme realizované zakázky rozdělené do jednotlivých kategorií.

Pro komplexnost naší nabídky provozujeme také elektronický obchod Kovový nábytek TechnoBank, ve kterém je k dispozici podrobný přehled veškerého zboží včetně možnosti přímého nákupu.


Nahoru