Dílenský a šatní nábytek pro školy

Dodáváme vybavení do školních šaten a dílen již od roku 1999. Své produkty nabízíme prostřednictvím elektronického obchodu, specializujme se však také na návrh komplexního řešení na míru, v rámci kterého Vám naši techničtí konzultanti připraví nabídku dle Vašich požadavků. V případě jakýchkoliv dotazů nás laskavě kontaktujte na zákaznickém lince 233 081 282 anebo nám napište a my se Vám rádi ozveme.

Dílenské stoly pro školy

Kovový dílenský stůl - vybavení školní dílny

Nabízíme kvalitní dílenské stoly v mnoha provedeních a barvách. Dílenský stůl obsahuje masivní bukovou desku a může být rozšířen o kontejner se zásuvkami různého množství a velikostí nebo o intergrovanou zásuvkovou lištu.

V současné době máme skladem více než 300 kusů.

Prohlédněte si dílenské stoly v našem e-shopu

Kovové šatní skříňky pro školy

Šatní skříňka pro školy

Šatní skříňky a boxy dodáváme v barvách požadovaných zákazníkem. Vybavení Vaší šatny se pak může pochlubit nejen svou kvalitou, ale také vzhledem, který koresponduje s barvami Vašich prostor.

Šatní skříňka obsahuje štítek se jmenovkou, větrací otvory a může mít jedno nebo dvouplášťové dveře. Opatřena může být dvěma typy zámku - cylindrickým anebo bezpečnostním otočným uzávěrem.

Prohlédněte si šatní skříňky v našem e-shopu


Nahoru