Šatní skříňky se šikmou stříškou a předlavičkou s botníky

Doporučte známému Poptejte nás Stáhněte si PDF

Kovové šatní skřínky s botníkovou lavičkou, šikmou stříškou a společným uzavíráním obou křídel. 

V říjnu 2023 jsme dodali našemu dlouholetému zákazníkovi kovové šatní skřínky se šikmou střechou a společným uzavíráním obou křídel a s botníkovou lavičkou pro rozšíření zaměstnanecké šatny. Jedná se o další z řady dodávek pro zákazníka, který si ověřil, že naše kovové šatní skříňky jsou velmi odolné a snadno se udržují, což z nich činí ideální volbu pro šatny v různých prostředích. Včetně průmyslového podniku SEW-EURODRIVE CZ s.r.o. zabývajícího se výrobou široké škály výrobků v oblasti průmyslových pohonů, automatizace přepravní cesty výrobků, odbavování zavazadel a dalších řešení.

Bezpečné a praktické šatní skřínky pro zaměstnance.

Z naše široké nabídky šatních skříněk si tato společnost vybrala dvojkřídlové šatní skříňky se šikmou střechou. Šikmá střecha u šatní skříňky rozšiřuje možnosti uložení osobních věcí i doplňků v horní části skříňky. Dvoukřídlá konstrukce této skříňky nabízí zaměstnancům jednoduchý přístup k uloženému pracovnímu nebo osobnímu oblečení, alternativně umožňuje i zdílení skříňky. Tato skříň je zkombinována s předlavičkou s botníkem. Jak sám název napovídá, lavička pro pohodlné převlékání a přezutí zaměstnanců je zkombinována s úložným prostorem pro boty, který má opět vlastní odvětrávání.Zamykání skříňky a botníku je řešeno párovými zámky. Tyto šatní skříňky jsou ideálním řešením pro zaměstnavatele, který chce pro své pracovníky zajistit kvalitní a bezpečné řešení šaten a úložných prostor.

  • Nabídku těchto a podobných šatních skříněk pro zaměstnance v nejrůznějších variantách naleznete na našem WEBu v kategorii Šatní skříňky společné zavírání
  • Řešení šatní skíňky může být také kombinováno s nejrůznějšími variantami předlaviček a botníků.
  • Šikmá stříška šatní skříňky je projektová úprava našeho standardního produktu. V případě požadavku na zákaznickou úpravu se na nás s důvěrou obraťte. Naše šatní skříňky jsou vyráběny v Česku a jsme proto schopni pro Vás připravit nabídku na míru vašim potřebám.

 

Rok vzniku: 10/2023
Místo realizace: Středočeský kraj
Kategorie: Vybavení šaten / Šatní skříňky
Cena bez DPH: do 500 000 Kč
1 2 3 4 5 6 ..... 102 Následující

Nezávazná poptávka

Pokud si přejete získat více informací o zakázce Šatní skříňky se šikmou stříškou a předlavičkou s botníky, vyplňte prosím formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
* 5 + 4 = (ochrana proti spamu)

Doporučit známému

Pokud si přejete odeslat odkaz na zakázku Šatní skříňky se šikmou stříškou a předlavičkou s botníky, vyplňte prosím formulář.

*
*
*
* 5 + 4 = (ochrana proti spamu)

Nahoru