Šatní skříňky pro fitness Kladno

Doporučte známému Poptejte nás Stáhněte si PDF

Pokud hledáte šatní skříňky pro vaši fitness centrum třeba v Kladně (Berouně, Praze, Pardubicích…nebo i v jiném městě), jste na správném místě. Naše šatní skříňky jsou navrženy i s ohledem na potřeby fitness center ale i pohodlí uživatelů. Vnitřní objem těchto skříněk je dostatečně prostorný, abyste mohli uložit veškeré své osobní věci. Nezáleží na tom, zda potřebujete místo pro vaše sportovní vybavení nebo běžné oblečení - naše skříňky to zvládnou. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který odolá náročným podmínkám časté obměny uživatelů právě fitness center. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše šatní skříňky vydrží dlouhodobě. 
Náš sortiment nabízí různé velikosti a konfigurace, takže si můžete vybrat ty skříně, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Jsou vybaveny praktickými oddíly a zámkem, abyste mohli své věci bezpečně uložit. Naše fitness šatní skříňky jsou esteticky přitažlivé a nabízíme je v široké paletě barev právě do interiéru vašeho zařízení. Díky dlouhé životnosti našich skříněk ušetříte peníze za opravy nebo dokonce na jejich náhradě. Vzhledem k jejich odolnosti jsou skvělým dlouhodobým řešením i pro našeho zákazníka - fitness centrum v Kladně, ale určitě může být řešením i pro vás.
Všechny naše šatní skříňky jsou vyráběny v prvotřídní kvalitě, pečlivě kontrolovány a testovány, abychom zajistili jejich bezproblémový provoz.

U nás dostanete nejen kvalitní produkt, ale také vynikající zákaznickou a dlouhodobou podporu. Naši konzultanti vám rádi poradí při výběru správných skříní přesně pro potřeby právě vašeho fitness centra. 
 

Rok vzniku: 12/2008
Místo realizace: Středočeský kraj
Kategorie: Vybavení šaten / Šatní boxy
Cena bez DPH: do 500 000 Kč

Nezávazná poptávka

Pokud si přejete získat více informací o zakázce Šatní skříňky pro fitness Kladno, vyplňte prosím formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
* 1 + 9 = (ochrana proti spamu)

Doporučit známému

Pokud si přejete odeslat odkaz na zakázku Šatní skříňky pro fitness Kladno, vyplňte prosím formulář.

*
*
*
* 1 + 9 = (ochrana proti spamu)

Nahoru