Šatní skříňky a odkládací boxy se speciálními úpravami

Doporučte známému Poptejte nás Stáhněte si PDF

V rámci naší široké nabídky šatních skříněk je našim zákazníkem i potravinářský závod. Na základě poptávky jsme zrealizovali dodávku šatních skříněk s odkládacími boxy se speciálními úpravami. Šatní skříňky měly místo standardního dna drátěný rošt. Tato úprava je velmi vhodná pro odkapávání vody z obuvi pod skříňku, kde se následně voda vytře. Odkládací boxy jsme současně dodali s perforovanými dvířky. Díky perforaci dochází k lepšímu odvětrání vnitřního prostoru a současně je tato úprava je vhodná do provozů, ve kterých je nezbytné, aby zaměstnavatel měl přehled o odložených věcech.

Šatní skříňky se speciálními úpravami, včetně integrovaných roštů pro odkapávání vody do průmyslových provozů, představují praktické a inovativní řešení pro zajištění hygieny a údržby. Tyto šatní skříňky nabízejí spolehlivé a bezpečné uložení osobních věcí. Jsou konstruovány s ohledem na odolnost vůči náročným podmínkám průmyslových podniků, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a spolehlivost. Díky různým velikostem a konfiguracím těchto speciálně upravených šatních skříní mohou být přizpůsobeny různým potřebám právě průmyslových provozů. Zmíněná úprava integrovanými rošty pro efektivní odtok a sběr vody pak pomáhá udržet pracovní prostředí čisté a bezpečné.

Estetický design těchto šatních skříní umožňuje sladění s prostředím průmyslových podniků. To vytváří profesionální a uklizený vzhled šaten a pracovních prostor, zajišťuje účinné využití prostoru a napomáhá k dodržování hygienických standardů.

Rok vzniku: 10/2004
Místo realizace: Jihočeský kraj
Kategorie: Vybavení šaten
Cena bez DPH: do 500 000 Kč

Nezávazná poptávka

Pokud si přejete získat více informací o zakázce Šatní skříňky a odkládací boxy se speciálními úpravami, vyplňte prosím formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
* 6 + 8 = (ochrana proti spamu)

Doporučit známému

Pokud si přejete odeslat odkaz na zakázku Šatní skříňky a odkládací boxy se speciálními úpravami, vyplňte prosím formulář.

*
*
*
* 6 + 8 = (ochrana proti spamu)

Nahoru