Plechové šatní skříně pro gymnázium

Doporučte známému Poptejte nás Stáhněte si PDF

Vybavení šaten gymnázia zahrnovalo z naší strany dodávku našich plechových (kovových) šatních skříněk.

Kovové šatní skříňky na nohách v barevném provedení byly v rámci objednávky přizpůsobeny interiéru prostoru šatny. Plechové (nebo také "kovové") šatní skříňky, které jsme dodávali pro toto gymnázium jsou praktickým a v dnešní době velmi důležitým – tedy odolným řešením pro uskladnění osobních věcí, ale často i sportovního vybavení studentů. Tyto šatní skříně nebo menší šatní skříňky nabízejí spolehlivé a bezpečné uložení věcí a jsou navrženy s ohledem na nároky školního prostředí. S odolností vůči opotřebení a vandalismu jsou plechové/kovové šatní skříňky ideální pro intenzivní denní provoz na gymnáziu. Kovový materiál snáší jistě náročné podmínky, což z nich činí dlouhodobé a spolehlivé řešení pro studenty ale i snižuje nároky na údržbu a na zaměstnance gymnázia.
Dostatečný vnitřní objem těchto skříněk umožňuje organizované uložení učebních potřeb a osobních věcí. Máme pro vás k dispozici různé velikosti a konfigurace těchto plechových šatních skříněk, aby vyhověly různým potřebám nejen gymnázia, ale i jiných školních zařízení. Navíc skříňky mohou obsahovat integrované oddíly pro lepší uspořádání uložených předmětů. Plechové šatní skříňky jsou esteticky přitažlivé a mohou být upraveny tak, aby ladily s interiérem gymnázia. To pomáhá vytvořit profesionální a pohodový vzhled šaten a jiných školních prostor.

Naši konzultanti vám nabídnou to nejlepší řešení pro vás a vaši školu, gymnázium nebo učiliště.

Rok vzniku: 8/2010
Místo realizace: Jihomoravský kraj
Kategorie: Školní nábytek / Školní šatní skříňky
Cena bez DPH: do 1 000 000 Kč
Předchozí 1 ..... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..... 22 Následující

Nezávazná poptávka

Pokud si přejete získat více informací o zakázce Plechové šatní skříně pro gymnázium, vyplňte prosím formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
* 4 + 9 = (ochrana proti spamu)

Doporučit známému

Pokud si přejete odeslat odkaz na zakázku Plechové šatní skříně pro gymnázium, vyplňte prosím formulář.

*
*
*
* 4 + 9 = (ochrana proti spamu)

Nahoru