Plechové šatní skříňky pro školní šatny

Doporučte známému Poptejte nás Stáhněte si PDF

Prostřednictvím stavební společnosti jsme v roce 2010 dodávali kovové šatní skříně pro školu. Při těchto realizacích je naší předností nejen dodání našich výrobků ale i samotný proces, kdy je potřeba celou zakázku s koncovým uživatelem a danou stavební společností koordinovat tak, abychom realizaci ulehčili oběma stranám. Aby o nás při realizaci zakázky v podstatě "nevěděli".

Kovové šatní skříně jsou výjimečným prvkem v oblasti uskladnění pracovního, nebo osobního oblečení, ale i obuvi a osobních věcí zaměstnanců nebo návštěvníků. S jejich odolností a trvanlivostí jsou ideální volbou pro různé prostředí, včetně průmyslových zařízení, firem, ale i škol nebo sportovních zařízení a mnoha dalších. Jednou z klíčových výhod kovových šatních skříní od společnosti TechnoBank je jejich odolnost vůči opotřebení a vandalismu. Kovový materiál snáší velmi dobře náročné podmínky provozu, což z našich skříní dělá dlouhodobé řešení pro jakýkoli provoz. Mnoho těchto skříní je vybaveno bezpečnostními prvky, jako jsou bezpečnostní nebo mincové zámky, což zajišťuje, že uložené věci jsou v bezpečí. Dostatečný vnitřní objem kovových šatních skříní umožňuje organizované uskladnění a snadný a rychlý přístup k uloženým věcem. V našem produktovém portfoliu plechových (kovových) šatních skříněk nabízíme různé velikosti a konfigurace, aby vyhověly různým potřebám a vašim prostorovým omezením. Naše kovové šatní skříně také nabízejí možnost výběru z různých povrchových úprav a barev, což umožňuje sladění s vašim interiérem. To je důležité zejména v prostředích, která dbají na vzhled a profesionalitu. Celkově lze říci, že kovové šatní skříně jsou praktickým, trvanlivým a bezpečným řešením pro uložení osobních věcí v různých prostředích.

S jejich odolností a spolehlivostí se stávají nepostradatelným prvkem pro uživatele s důrazem na kvalitu.
 

Rok vzniku: 8/2010
Místo realizace: Hlavní město Praha
Kategorie: Školní nábytek / Školní šatní skříňky
Cena bez DPH: do 1 000 000 Kč

Nezávazná poptávka

Pokud si přejete získat více informací o zakázce Plechové šatní skříňky pro školní šatny, vyplňte prosím formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
* 6 + 8 = (ochrana proti spamu)

Doporučit známému

Pokud si přejete odeslat odkaz na zakázku Plechové šatní skříňky pro školní šatny, vyplňte prosím formulář.

*
*
*
* 6 + 8 = (ochrana proti spamu)

Nahoru